Letní klobouk 842HA

product code: 842HA cream
New arrival
Dámský letní klobouk s ozdobným páskem svázaným do mašle na zadní straně. Klobouk má uvnitř všitý potní pásek. Klobouk lze lehce složit nebo skrčit a vrátí se do původního tvaru. Velikost klobouku je 57, ale tvar klobouku je úzký, takže reálně odpovídá velikosti 56.

Sizes

Colors

If I order today, when will I receive the goods?
Česká Pošta středa 22.3.2023 *
Zásilkovna pátek 24.3.2023 *
PPL středa 22.3.2023 *
Osobní odběr středa 22.3.2023 *
* Čas dodání je orientační.
Available
31,80 €
  • Produkty over 3 thousand products
  • Doprava transport within 24 hours
  • Sklad all in stock

Klobouk označovaný jako vyrobený z papíru, je buď vyroben čistého papíru nebo s příměsí bavlny nebo polyesteru pro lepší odolnost proti ohnutí a pokrčení.

Recyklovaný papír je ošetřen přírodními oleji a teplem a poté rozpracován. Výsledkem je „tkanina“, která je dostatečně měkká na nošení, dostatečně pevná, aby se nekrčila, a dostatečně zelená, aby měla v oboru jasnou budoucnost a mohla být označována jako materiál s malým dopadem na životní prostředí.

Zkroucené papírové prameny jsou splétány do souvislé délky copu. Poté s mírným překrytím sešívány, počínaje od středu. Vrch klobouku a okraj se poté vytvaruje do požadovaného stylu.

Údržba a zacházení s papírovým kloboukem

Jak asi tušíte, papír je křehký materiál, proto je nutno s kloboukem zacházet tak, aby materiál nebyl tlakově namáhán. Každé silnější opakované stlačení klobouku může vést k zpřelámání stébel. Opakované pevné stlačení materiálu prsty v přední části klobouku při nasazování či sundávání vede rovněž k poškození.

Papírový klobouk nevystavujte velké vlhkosti. Při velké vlhkosti klobouku ztrácí svůj původní tvar.

Papírový klobouk nelze čistit.

User retaing

No rating yet Be first to rate
Size 57, 56
Colour black, beige, cream, blue
Season spring/summer
Material 60%bavlna, 40%polyester
Decorating Fabric belt