Dámská souprava Dota+424+6623 set

product code: Dota+424+6623 set green S
Dámská souprava čepice s šálou a rukavicema. Dámská čepice s velkou přírodní bambulí. Obsahuje netextilní části živočišného původu. Šála má velikost 27x200 cm a je vyrobená ve Francii. Dámské zateplené zimní rukavice z pravé kůže. Na výběr jsou velikosti podle rukavic. Čepice a šála má jednotnou velikost.

Sizes

If I order today, when will I receive the goods?
CP na poštu středa 4.8.2021 *
Zásilkovna pátek 6.8.2021 *
Osobní odběr úterý 3.8.2021 *
PPL středa 4.8.2021 *
Available 5 and more pieces 5 and more pieces 5 and more pieces
119,85 €
  • Produkty over 3 thousand products
  • Doprava transport within 24 hours
  • Sklad all in stock

Velikost ruky si můžete změřit :

Při výrobě čepice je použita moderní technologie umožňující zpracování vlny do velmi jemné podoby, která je pak příjemná, měkká a hebká.

Díky své pružnosti čepice z vlněných vláken nepřiléhají těsně k lidské pokožce celým svým povrchem, což umožňuje vytvořit další izolační vrstvu vzduchu. V přímém kontaktu s lidským tělem vlna působí dojmem tepla a útulnosti.


Vlna vzhledem ke své buňkové struktuře je velmi hygroskopická, tzn., že má schopnost absorbovat a zadržovat v sobě velké množství vlhkosti vstřebávané z okolí, díky tomu vlněné výrobky dokonale absorbují lidský pot. Vlákno vlny pojme vlhkost o hmotnosti 30 % svého suchého stavu. Umělá vlákna za stejných podmínek absorbují vlhkost jen v rozsahu 5 %. Vlněná čepice tak zůstane prodyšné a nestudí, i když se během tělesné aktivity zpotíte.

Množství vzduchu obsaženého ve vláknech se nemění během používání výrobků, proto díky pružnosti nepodléhají trvalým deformacím. Čepice z vlny je velmi flexibilní. Samostatně jedno vlněné vlákno, lze ohýbat více než 20.000 krát, aniž by se zlomilo. Jeho pružnost a vysoká odolnost ve výrobcích z ovčí vlny je odolná proti opotřebení, oděru a protržení.

Ovečky, ze kterých se získává a následně zpracovává ovčí vlna, jsou chovány po celém světě. Může se používat do nekonečna, takže ovčí vlnu, jako materiál, tedy můžeme chápat jako přírodní obnovitelný zdroj.

User retaing

No rating yet Be first to rate
Size S, M, L
Colour green
Season autumn/winter
Material 100 % vlna, 100 % akryl, pravá kůže
Decorating pom poms